Зробити пожертву
Укр / Eng
20.05.22

З лютого Львівська область прихистила вже понад 335 тисяч внутрішніх переселенців зі всієї України.  Саме до Львова перемістилися й офіси БФ “Право на захист” з Києва та Сєвєродонецька. Нараз тут працює найбільша кількість співробітників фонду.

Для того, аби мати змогу ефективніше допомагати ВПО, ми провели важливу зустріч – із керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та очільником області  Максимом Козицьким.

Президент БФ “Право на захист” Олександр Галкін, заступниця президента Надія Ковальчук та регіональний тім-лідер Львівського офісу Олена Грекова розказали керівництву області про місію фонду та обговорили об’єднання ресурсів та можливостей зі Львівською ОВА.

Голова Львівської ОВА, Максим Козицький, на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці зазначив:

“Від початку великої війни ми налагодили роботу волонтерів та спеціалістів медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі у Львові. Забезпечуємо переселенців харчуванням, завдяки комунікації з міжнародними та місцевими партнерами.

З 2014 року фонд “Право на захист” за підтримки Агентства ООН у справах біженців реалізовує проєкт «Адвокація та правовий захист внутрішньо переміщених осіб». А тепер готовий долучитись до забезпечення вимушених переселенців на Львівщині продуктовими наборами, надання юридичної підтримки та медико-психологічної допомоги. Зокрема людям, яких прийняли у геріатричних пансіонатах або у притулках при церквах.

Об’єднання ресурсів та можливостей фонду і Львівської ОВА обговорили під час сьогоднішньої зустрічі. Координуватиме цей процес Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА та моя радниця Галина Бордун.

Дякую представникам благодійного фонду «Право на захист» за ініціативність та відкритість до комунікації. Вірю, що наша зустріч стане фундаментом для ефективної співпраці. Спільними зусиллями переможемо!”

Дякуємо колегам за знайдені спільні напрямки в роботі! Впевнені, що разом ми зможемо зробити набагато більше задля допомоги українцям!