Зробити пожертву
Укр / Eng
24.06.22

Наш Фонд робить все можливе, аби підтримати людей, які постраждали через війну, надати їм психологічну підтримку, забезпечити доступ до кваліфікованої юридичної допомоги. За можливості ми також допомагаємо всім необхідним громадам, які приймають біженців.

Ми дуже раді, що завдяки нашим партнерам ми можемо значно розширити нашу присутність в різних регіонах України. 

Нещодавно ми спільно з міжнародною гуманітарною організацією GOAL та за фінансової підтримки IrishAid розпочали проєкт “Реагування на надзвичайні ситуації для постраждалого від конфлікту населення в Україні”. 

В межах цього проєкту наші психологи консультуватимуть людей, які постраждали внаслідок війни, допомагатимуть стабілізувати психологічний стан. Наші юристи надаватимуть правову допомогу постраждалим щодо низки питань і робитимуть це безплатно та конфіденційно. Доступ до юридичних консультацій дозволяє уразливим групам бути обізнаними про їхніх прав, обговорити план подальших дій та за потреби отримати юридичний захист у суді.

Крім того, ми плануємо закупити найнеобхідніші речі для покращення умов в місцях тимчасового проживання ВПО.

Наші експерти працюватимуть у Києві, Полтаві, Черкасах, а також Чернігові та Сумах. Тож якщо ви потребуєте допомоги та мешкаєте в цих регіонах – звертайтеся. Ми працюємо для вас.