Зробити пожертву
Укр / Eng
14.11.17

Вчора співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» завітали у село Веселівка Борівського району. Саме туди із міста Попасна Луганської області перемістилися мати і дочка. На околиці села вони орендують невеликий старенький будиночок з пічним опаленням.

Оренда будинку, витрати на електроенергію, дрова та газовий балон, щоб приготувати їжу, це не основні витрати маленької родини. Майже всі кошти витрачаються на підтримку здоров’я 80-річної матері, яка має хворобу Альцгеймера.

Дочка хоч і могла б знайти роботу, але не може залишити матір саму ані на хвилину.

Жінка зовсім не встає з ліжка, тож дочці доводиться щодня руками прати натільну та постільну білизну, адже придбати пральну машинку родина не має можливості.  Зрозуміло, що  дуже важко викручувати після прання білизну і майже не можливо досконало її висушити, особливо взимку.

Ми щиро сподіваємося, що передана пральна машинка полегшить життя обох жінок.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.