Зробити пожертву
Укр / Eng
06.10.17

Співробітники БФ «Право на захист» під час регулярного моніторингу не тільки надають консультації ВПО, але й фіксують як позитивні, так і негативні практики у роботі державних установ.

Ми впевнені, для того, щоб люди, які щодня приходять до державних установ, не стояли у нескінченних чергах і вчасно отримували відповіді на свої звернення, держава повинна створити держслужбовцям гідні умови праці. На жаль, про багатьох з них держава просто забула.

Так, з грудня 2016 року в УСЗН Широківської РДА заарештовано рахунки через заборгованість по опаленню, адже держава ні на той час, ні станом на сьогодні не профінансувала цю статтю витрат. Через заблоковані рахунки УСЗН не може здійснювати ніякі  фінансові операції.

Наразі управління не може оплатити навіть поштові витрати: щоб розіслати повідомлення, працівники УСЗН за свої кошти купують марки та конверти, оплачують інтернет, купують канцелярське приладдя та здійснюють всі робочі дзвінки з власних мобільних телефонів, адже після розірвання договору з Укртелекомом, жоден стаціонарний телефон не працює.

Зимою у приміщенні без опалення відмовляється працювати неймовірно стара оргтехніка, тож начальник відділу персоніфікованого обліку не може нормально працювати в ЄІБД ВПО, а люди змушені годинами стояти в черзі.

З місцевого бюджету допомогти УСЗН нема можливості, бо після розділу району на громади, Широківській громаді дісталися найбідніші збиткові та дотаційні села.

Співробітники УСЗН Широківської РДА зі страхом чекають зими, адже знову їм доведеться працювати у неопалюваному  холодному приміщенні, на жахливо старій техніці та ще й придбавши за власний кошт канцтовари, оплативши власними коштами інтернет  та поштові витрати, щоб задовольнити потреби кожного, хто щодня звертається до управління.

БФ «Право на захист»  закликає всіх, хто причетний до фінансування державних установ, нейгайно вирішити проблему, що склалася в УСЗН Широківської РДА, та вжити заходів до відновлення повноцінної роботи цієї установи.