Зробити пожертву
Укр / Eng
03.10.17

Оксані Іванівні* 64 роки. Чоловік помер ще до початку бойових дій, і вона залишилася сама. У 2014-му році під час обстрілів її будинок в Авдіївці було повністю зруйновано, а сама жінка отримала поранення – відкритий осколковий перелом малогомілкової кістки. Тоді вона отримала необхідну медичну допомогу та переїхала до Маріуполя.

На новому місці переселенка знімає житло – невелику кімнату, де проживає разом із власницею помешкання.

Окремого ліжка в Оксани Іванівни немає, тож вона облаштувала спальне місце на підлозі. Через це у жінки болить спина. Переселенці важко підійматися з підлоги у 64 роки та ще й із болем у спині.

Світлана Анатоліївна* живе неподалік лінії розмежування – у Красногорівці. У 2015-му році через обстріл жінка отримала контузію та майже втратила слух. Під час обстрілів мешканці Красногорівки ховаються до підвалів, але Світлана Анатоліївна зазвичай обстрілів не чує і це дуже небезпечно. Пенсії Світлани Анатоліївни вистачає на покупку продуктів та ліків, а от купити слуховий апарат вона не може.

Співробітники БФ «Право на захист» навідалися до жінок та передали їм речі, яких вони так потребують. Оксані Іванівні – розкладне ліжко, подушку, постільну білизну та ковдру – щоб облаштувати комфортне спальне місце. А Світлані Анатоліївні – слуховий апарат, який не тільки полегшить спілкування із людьми, а й дозволить жінці почути постріли та вчасно сховатися до безпечного місця.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Імена змінені

[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5162,5196″]