Зробити пожертву
Укр / Eng
09.10.17

Майже три роки тому Світлана Андріївна* разом з двома онуками перемістилася з Первомайська Луганської області до міста Валки. Жінка є опікуном обох дітей, адже їхня матір позбавлена батьківських прав.

У будинку, який орендує Світлана Андріївна, на щастя, є газ та електрика, але вбиральня та душ – тільки на вулиці. Всі гроші жінка витрачає на сплату орендної плати, харчові продукти та ліки. На придбання навіть необхідних речей – постільної білизни, ковдр, посуду та подушок – просто немає коштів. Доводиться користуватися тим, що дали власники будинку.

Жінка жаліється, що залишаючи Первомайськ, вона не змогла взяти навіть теплий одяг для хлопчиків.

Співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» передали Світлані Андріївні кухонне приладдя, а також теплі ковдри, комплекти постільної білизни та подушки, щоб налагодити побут і забезпечити дітям та самій жінці здоровий сон під час зимових холодів.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.