Зробити пожертву
Укр / Eng
24.10.17

Нещодавно співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» завітали до Олега*,  мешканця Красногорівки, що розташована у сірій зоні.

Чоловік хворий на ДЦП та має ІІ групу інвалідності. Крім того, з дитинства  в Олега поганий слух: за даними останньої аудіограми він чує лише на 30%.

Востаннє чоловікові вдалося придбати слуховий апарат ще у 2012 році, а тепер він навіть і не сподівається на те, що зможе самотужки зібрати гроші на новий апарат.

Більша частина з трьох тисяч гривень, які вони отримують на двох з матір’ю, витрачається на ліки, тож наразі під сумнівом навіть придбання дров та вугілля для опалення будинку.

Мати Олега жаліється, що без слухового апарату син не чує навіть звуків пострілів, тож не знає, коли треба бігти до сховища і наражає на небезпеку тих, хто намагається йому допомогти сховатися.

Ми щиро сподіваємося, що переданий слуховий апарат дозволить Олегові почути не тільки звуки пострілів, але й всі різноманітні звуки життя.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5283,5307″]