Нам стало відомо, що ім’ям Благодійного фонду “Право на захист” прикриваються шахраї, які під виглядом надання грошової допомоги, викрадають у людей дані банківських карток та знімають гроші з рахунків! Ми вже повідомили про це компетентні органи, проте дуже просимо вас: будьте обережними та уважними!
Благодійний фонд “Право на захист” НЕ співпрацює з ЖОДНИМ банком!
Ми НЕ реєструємо ОНЛАЙН!
Ми НЕ просимо вас писати/вбивати онлайн/говорити телефоном/в особистому чаті тощо ваш CVV- код! Це тризначний код, вказаний на зворотній стороні картки.
Ми НЕ консультуємо в особистих чатах, НЕ переводимо розмову в особисті повідомлення, НЕ дзвонимо вам з пропозиціями отримати допомогу!
Наші офіційні ресурси, де ви можете отримати консультації з отримання грошової допомоги:
телеграм-канал https://t.me/IDPhelpКонсультації виключно в цьому чаті! Ніяких особистих звернень!
Гаряча лінія партнера УВКБ ООН: 0 800 307 711. Дзвоните ви, а не вам!
Також ми зробили добірку “скрінів” повідомлень від шахраїв у телеграм-каналах, СМС та месенджерах про, так би мовити, грошову допомогу від ООН, Дениса Шмигаля, Ілона Маска, “Право на захист” тощо…. Усі вони від бота, який НІКОЛИ не зможе оформити вашу виплату, зате вкраде особисті дані! Перелік вичерпується виключно фантазією шахраїв! Пам’ятайте про правила безпечного спілкування в глобальній мережі!
1) НЕ переходьте сторонніми посиланнями та в жодному разі не вводьте особисті дані карток на таких сайтах! Навіть якщо вони візуально ідентичні справжнім сайтам банків, організацій тощо! Ви легко можете перевірити чи правдива інформація та сайт: просто зайдіть в пошуковик (наприклад, “гугл”), вбийте назву банку чи організації, під виглядом якої вам пропонують допомогу. Пошуковик видасть вам офіційний ресурс цієї установи! Перейдіть на нього, і ви побачите, як виглядає справжній сайт та посилання на нього (адресний рядок угорі екрана під іконками відкритих вкладок). Ви переконаєтесь також, що ніякої допомоги ця установа не надає або надає її зовсім за іншими умовами! Зрештою, завжди є можливість поспілкуватися зі співробітниками в чаті чи зателефонувати за вказаним контактним телефоном.
2) Не надавайте свій тризначний код CVV! Телефоном, повідомленням тощо!
3) Перевіряйте інформацію в офіційного джерела! Не поспішайте надавати будь-які свої особисті дані, якщо ви не впевнені, що спілкуєтесь з представником організації. Банківські установи не можуть і не мають пропонувати надання будь-якої міжнародної грошової допомоги! Як у цьому впевнитись – див. п.1.
4) Повідомляйте у кіберполіцію (0800 50 51 70) та правоохоронні органи (102) про будь-які спроби шахрайства!
Дякуємо вам за вашу пильність, обережність та довіру до нашого фонду! Бережімо себе та пам’ятаємо про правила кібергігієни! Не дамо шахраям жодного шансу пошити себе в дурні!