Зробити пожертву
Укр / Eng
22.09.22

Ми не втомлюємось працювати для забезпечення потреб переселенців. Так, завдяки нашому партнеру УВКБ ООН ми організували роздачу гуманітарної допомоги в Мамализі, Чернівецької області. Зараз тут мешкає 390 людей, які були вимушені покинути свої оселі.

Раніше наші спеціалісти вже відвідували Мамалигівську громаду, спілкувалися з людьми, з місцевою владою та визначили головні потреби родин. Тому ми дуже раді, що їх вдалось задовольнити. Голова громади допоміг нам в організації та поінформував переселенців про наш приїзд.

Колективні центри в селах громади отримали 110 кухонних наборів, 110 лапм LED на сонячних батареях та 15 каністр для води. А також 15 ширм для відокремлення власного простору в МКП. Адже переселенці тут живуть у великих кімнатах, де практично неможливо усамітнитись. Жінки та чоловіки перебувають разом, що особливо дискомфортно. Тому для переселенців це було важливим придбанням. Ми й надалі плануємо підтримувати місцеві громади та очікуємо на вантаж із ковдрами, матрацами та подушками