Зробити пожертву
Укр / Eng
17.05.18

Представники БФ «Право на захист» взяли участь у публічному громадському обговоренні проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року».

Громадське обговорення проводилося Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) у формі електронних консультацій. До участі в ньому долучилися представники громадських організацій, міжнародних неурядових організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування.

За отриманими результатами МТОТ ініціювало проведення публічного громадського обговорення.

Під час заходу Еліна Шишкіна, правовий аналітик БФ «Право на захист», надала пропозиції щодо створення бази даних житлових потреб ВПО, а також щодо оцінки матеріальної й моральної шкоди, оцінка якої буде проводитися після того, як ці території почне контролювати Уряд України.

«Ми вважаємо, що таке формулювання не є коректним, бо воно читається так, начебто цим питанням будуть займатися потім, коли-небудь, – підкреслила Еліна Шишкіна. –  А питання наразі потребує якщо не негайного вирішення, то, принаймні, розробки конкретних кроків».