Зробити пожертву
Укр / Eng
29.09.17

Цього тижня співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» завітали до двох родин і передали необхідні для повноцінного життя речі, які самі члени родин не мають можливості придбати.

Разом із сином, що має І групу інвалідності, Ірина Миколаївна* мешкає у смт Миронівський поблизу лінії розмежування. Жінка не може влаштуватися на роботу, бо син потребує постійного догляду. Крім того, Ірина Миколаївна доглядає свою 80-річну матір, яка мешкає окремо та також потребує стороннього догляду через вік та хвороби.

Мультиварка та блендер, які були передані  жінці, спростять процес приготування спеціального дієтичного харчування, а  нова постільна білизна покращить санітарні умови двох хворих людей.

Родина К. мешкає у віддаленій сільській місцевості.  У старому будинку немає води та туалету, опалення  можливе лише вугіллям або дровами.  У пенсіонерів ледь вистачає грошей на придбання ліків.

Після двох інфарктів та двох інсультів чоловік погано пересувається, тому  ходить з двома палицями та часто падає. Тож передані ходунки значно полегшать його пересування та убезпечать від падінь, а біотуалет надасть можливість не виходити на вулицю без крайньої потреби . Крім того, дружині був переданий тонометр, що дозволить  їй самостійно вимірювати тиск та своєчасно приймати ліки.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5184,5185″]