Зробити пожертву
Укр / Eng
20.09.17

Оксана Артемівна* переїхала до Чугуївського району Харківської області у травні 2015 року. Згодом народила сина, якому зараз 10 міс. Жінка виховує дитину без батька. Син з матір’ю отримали довідки ВПО та оформили щомісячну адресну допомогу, але згодом родина перестала отримувати ці виплати у зв’язку зі змінами в законодавстві. Сім’я орендує житло неофіційно. Приміщення потребує капітального ремонту. Умови проживання неприйнятні: газ відключений, тому вимушені взимку опалювати дровами; на стінах тріщини; на вікнах дерев’яні нещільно вбудовані рами, на деяких вікнах потріскане скло, заліплене поліетиленовою плівкою, взимку дуже холодно; просів дах; на підлозі стара фанера; не утеплені цегляні стіни. Крім того, в будинку немає водопостачання.

Грошей катастрофічно не вистачає.

Раніше хлопчик спав у старій колясці, яка була вже замала та незручна для 10-місячної дитини, що могло призвести до неправильного росту кісток та деформування хребта. Хлопчик вже неодноразово намагався самостійно вилізти з коляски, тому існувала небезпека травмування.

Для того, щоб дитина нормально розвивалась, представниця БФ «Право на захист» передала Оксані речі, які допоможуть організувати комфортний сон для хлопчика, а саме – просторе ліжко, матрац, ковдру та постільну білизну.

*ім’я переселенки змінене

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.