Зробити пожертву
Укр / Eng
21.05.18

Монітори БФ «Право на захист» повідомляють, що у Маріуполі внутрішньо переміщенні особи масово отримали повідомлення про необхідність пройти перевірку.

У повідомленнях вказані різні причини виклику («Аркан», «ПФУ», «Контроль», «Адресна допомога», «Фізична ідентифікація в Ощадбанку»), але всі повідомлення обмежені триденним строком звернення.

Саме через це в УСЗН (відділі соціальних інспекторів) утворилися величезні черги.

Так, станом на 10:06 у черзі до УСЗН було записано понад 170 ВПО.

Черга рухається досить повільно, тож  не всі ВПО зможуть сьогодні прийти ідентифікацію, через що соціальні виплати їм можуть бути призупинені.

Наразі монітори БФ «Право на захист» інформують переселенців, що у разі, якщо їм не вдасться сьогодні потрапити до інспектора, необхідно звернутися до начальника УСЗН із відповідною заявою.

З огляду на те, що в Маріуполі існує тільки один відділ соціальних інспекторів, куди ВПО повинні приходити для проходження перевірки, викликає занепокоєння факт виклику одночасно такої великої ількості людей.

Ми продовжуємо стежити за ситуацію у Маріуполі та закликаємо переселенців у разі необхідності звертатися по безоплатну юридичну допомогу до офісів БФ «Право на захист».[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6216,6233,6234,6235″]