Зробити пожертву
Укр / Eng
18.09.17

У східних областях переселенці, які проходять фізичну ідентифікацію в Ощадбанку, повідомляють про нав’язування платних операцій/послуг або стягнення оплати за послуги, які мають бути безкоштовними. БФ «Право на захист» нагадує, що процедура проходження фізичної ідентифікації єБЕЗОПЛАТНОЮ та складається з трьох етапів:

  • Особисте звернення пенсіонера до будь-якої установи «Ощадбанку». При собі слід мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, ТА платіжну картку або електронне пенсійне посвідчення.
  • Пред’явлення працівнику АТ «Ощадбанк» одночасно 1) платіжної картки або електронного пенсійного посвідчення та 2) паспорту або іншого документу, що посвідчує особу.
  • Проведення пенсіонером операції отримання готівки або перегляду залишку через касовий платіжний пристрій ПОС-термінал (тобто виконання операції, яка передбачає введення особою ПІН-коду) або зміна ПІН-коду  з використанням самої платіжної картки або ЕПП.

На жодному із цих етапів фізичної ідентифікації співробітники Ощадбанку не мають стягувати оплату з ВПО-пенсіонерів.

Якщо ви зіткнулися з неправомірними вимогами сплатити за операції/послуги під час проходження фізичної ідентифікації, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію юридичної допомоги БФ «Право на захист»:

+38 (098) 597 64 72
+38 (099) 507 50 90
+38 (063) 496 80 88

пн – пт з 9:00 до 18:00