Зробити пожертву
Укр / Eng
08.04.19

Від 28 березня електронні дозволи, тобто перепустки до зони проведення Операції об’єднаних сил для перетину лінії зіткнення, стають безстроковими. Правовий аналітик благодійного фонду «Право на захист» Дар’я Дмитренко в ефірі Громадського радіо пояснила, що це означає на практиці.

«Це не нове рішення, перепустки мали б стати безстроковими досить давно. Нарешті ми таки дочекалися цих змін саме до реєстру і до бази даних, вони дозволяють оформлювати нові дозволи та подовжувати старі з необмеженим терміном дії. Всі дозволи, які будуть оформлені після цієї дати, набувають статусу безстрокових. Перепустки, які були дійсні протягом року, можна переоформити за 2 місяці до завершення строку дії, нова перепустка так само матиме статус безстрокової», — розповіла Дар’я Дмитренко.

Повний запис слухайте у прикріпленому посиланні.
Від 28 березня електронні дозволи, тобто перепустки до зони проведення Операції об’єднаних сил для перетину лінії розмежування, стають безстроковими. Правова аналітикиня благодійного фонду «Право на захист» Дар’я Дмитренко пояснила, що це означає на практиці