Зробити пожертву
Укр / Eng
28.03.18

https://youtu.be/yZgcjuvTsWs Окрім переселенців, які, тікаючи від наслідків конфлікту, вимушено покинули рідні міста та села, в Україні є люди, що переселилися в межах одного населеного пункту. Наприклад, у будівлю потрапив снаряд і там стало неможливо жити, тож людина переїхала до родичів чи друзів на сусідню вулицю чи в інший район міста.

Законом не передбачена вимога щодо виїзду за межі населеного пункту. Отже переселенцем є також особа, яка перемістилася в інший район міста, на сусідню вулицю та, навіть, у сусідній будинок.

На жаль, під час звернень до УСЗН за отриманням довідки ВПО, «переміщенці» й досі страждають від бюрократизму та  неправильного трактування законодавства.

Про проблеми отримання довідки ВПО людьми, що перемістилися у межах однієї адміністративної одиниці, розповідає юрист БФ «Право на захист» Руслан Беретелі у шостій серїї телевізійного циклу “Посттравматичний синдром”, що транслюється на UA:Перший.

БФ «Право на захист» закликає переселенців та осіб, які постраждали від конфлікту на Сході, звертатися по безоплатну правову допомогу до юристів та боротися за свої права.

Повністю серію можна подивитися ТУТ