Зробити пожертву
Укр / Eng
13.12.16

За одну хвилину Тамара Іванівна* лишилася майже всього свого майна. Вибухнувши, снаряд зруйнував будинок та господарські приміщення, знищив город. Вціліла тільки невеличка літня кухня, в якій і оселилася жінка.

Майже всі речі Тамари Іванівни згоріли, з взуття вціліли тільки капці. Обстріли тяжко позначилися на здоров’ї жінки: вона часто хворіє, має порушення сну, проблеми з пам’яттю, підвищений тиск та хворе серце.

Співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» навідалися до Тамари Іванівни та передали теплі чоботи, тонометр, щоб жінка могла самостійно вимірювати тиск та своєчасно приймати ліки, та стілець-туалет, який убезпечить її від травматизації під час користування зруйнованим снарядом туалетом.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.

[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4220,4219,4218,4217″]