Зробити пожертву
Укр / Eng
15.05.17

До Запорізького офісу БФ «Право на захист» звернулася переселенка, яка з 2014 року мешкає у м. Гуляйполе.

Як і більшість пенсіонерів-переселенців, жінка потрапила до так званих «списків СБУ» і їй було призупинено виплати пенсії.

Наприкінці березня ВПО звернулася до районного управління Пенсійного фонду з заявою, у якій просила надати інформацію щодо причини призупинення виплат пенсії та вимагала поновити виплати. Вже на початку квітня жінка отримала відповідь від УПФУ про те, що їй рекомендовано пройти процедуру відновлення соціальних виплат в органах УПСЗН у відповідності до постанови КМУ №365 від 08.06.2016 р.

Отримавши консультації від юристів БФ «Право на захист», ВПО звернулася до УСЗН за поясненнями щодо обставин призупинення виплат пенсії. Під час спілкування з співробітниками УСЗН пенсіонерка повідомила про свої плани звернутися до суду для захисту своїх порушених прав.

Незабаром жінка отримала дзвінок з районного управління Пенсійного фонду з повідомленням про відновлення виплати пенсії.

«Хочу зазначити, що таке розв’язання проблеми з призупиненням виплат пенсії є скоріш винятком з правил, – підкреслив Сергій Щеголь, юрист БФ «Право на захист». – Звернення до суду є значно дієвим способом у таких випадках».

Тож у разі призупинення виплат пенсій юристи радять переселенцям звертатися за кваліфікованою юридичною допомогою до БФ «Право на захист» та відстоювати свої права.