Зробити пожертву
Укр / Eng
05.11.18

Представники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» продовжують правозахисну та правоосвітню роботу із ВПО та місцевими мешканцями, що проживають у населених пунктах, розташованих поблизу лінії зіткнення.  Цього разу робочою групою у складі юриста Дмитра Ганіча, моніторів Наталії Шевченко та Дмитра Саєнко було здійснено виїзд до селища Дружба, що підпорядковане Торецькій міськраді Донецької області.

В селищі наразі мешкає понад 1 100 осіб, серед яких понад 200 дітей різного віку. Тож основною темою правової сесії було обрано отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Правозахисники розповіли присутнім про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, роз’яснили, куди звертатися для його отримання та які потрібні документи тощо.

Співробітники БФ «Право на захист» надали вичерпні відповіді на поставлені запитання, залишили свої контакти, щоб у разі необхідності місцеві мешканці могли звернутися за консультацією та допомогою.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6786,6800″]