Зробити пожертву
Укр / Eng
18.10.18

Триває реконструкція КПВВ «Новотроїцьке», що розпочалася 27 вересня.

Наразі спеціалісти готують фундамент під зал очікування, який покращить умови перебування громадян на КПВВ, а також продовжуються масштабні роботи з асфальтування більшої частини території контрольного пункту. Також здійснюється проведення водопровідної системи.

Прикордонники просять громадян обов’язково звертати увагу на вказівки щодо пересувань по території КПВВ, адже внаслідок проведення монтажних робіт та перенесення модулів для проведення контрольних операцій змінюються напрямки руху.

Для пришвидшення контрольно-перевірочних операцій в умовах великого пасажиропотоку, на КПВВ постійно працює мобільний прикордонний комплекс. Він має спеціально обладнаний мікроавтобус «Фіат» для оперативної перевірки паспортних документів.

«Незважаючи на реконструкцію, пасажиропотік через даний контрольний пункт в’їзду-виїзду не зменшився. Так, станом на вчора, 17 жовтня, через КПВВ «Новотроїцьке» прослідувало 8 560 осіб і 1 465 транспортних засобів, а перед початком реконструкції, 26 вересня – 8750 осіб і 1610 транспортних засобів, – розповідає Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. – КПВВ «Новотроїцьке» продовжує функціонувати в штатному режимі. Втім, громадяни мають враховувати інформацію про тимчасові ускладнення руху в межах цього дорожнього коридору в районі проведення Операції об’єднаних сил під час планування своїх подорожей».

Також Валерія Карпиленко вказала на те, що КПВВ «Гнутове», яке також знаходиться в межах відповідальності Донецького прикордонного загону, функціонує в штатному режимі.

«17 жовтня через зазначений контрольний пункт в’їзду-виїзду прослідувало 4 420 осіб і 1 005 транспортних засобів. Черг на КПВВ «Гнутове» не спостерігається, але, через певні дії проросійських терористичних військ, періодично буває тимчасове накопичення цивільних осіб, – зазначила Валерія Карпиленко. – Так, з боку неконтрольованої Урядом України території іноді відмічається поривчастий пропуск осіб і транспортних засобів, одночасно на КПВВ з боку НКУУТ прибуває по три автобуси, повні людей. В таких випадках, завдяки правильному розподілу сил, питання з чергами вирішується протягом тридцяти хвилин. Прикордонники вживають всіх заходів для того, щоб максимально швидко здійснити контрольно-перевірочні операції для забезпечення безпеки цивільних осіб».

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6686,6709,6710″]