Зробити пожертву
Укр / Eng
12.09.16

У п’ятницу, 9 вересня, Олена Виноградова, правовий аналітик БФ «Право на захист», отримала відзнаку Президента України – ювілейну медаль “25 років незалежності України”.

Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, вручив відзнаки Президента України  представникам громадських організацій, які з початку окупації Криму та російської агресії на сході країни не шкодували власних сил, аби допомогти усім, хто потребував і досі потребує уваги і допомоги.

«Ваша робота насправді неоціненна, а ваша боротьба за права та гідність людей, які втратили свої домівки, родини та роботу на сході країни і в Криму не завжди гідно оцінюється з боку держави, – звернувся до активістів під час виступу Вадим Черниш. – Ви не даєте владі замовчувати проблеми, прискорюєте ухвалення необхідних рішень настільки, наскільки можливо , працюєте над тим, аби кожен переселенець знав власні права і вмів їх обстоювати. Держава, наше Міністерство кожному з вас висловлює щиру подяку. Впевнений, що спільно, завдяки консолідованим зусиллям ми зможемо подолати ті проблеми, які поки що існують», – зазначив Міністр.

Громадські активісти, які отримали почесні відзнаки:
Олена Виноградова – Правовий аналітик Благодійного Фонду «Право на захист».
Олександра Дворецька – Голова правління Благодійного Фонду «Восток-СОС».
Тетяна Дурнєва – Виконавчий директор Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України».
Сергій Карелін – експерт ГО «Центр «Ейдос», представник ГО «Громадська ініціатива Луганщини».
Сергій Мокренюк – співкоординатор громадського руху «Євромайдан-Крим», член правління громадської спілки «Координаційна рада організацій вимушених переселенців з Криму», голова ГО «Євромайдан-Крим».
Таміла Ташева – Голова правління громадської організації «Крим-СОС»
Юлія Тищенко – Голова Ради ГО Український незалежний центр політичних досліджень, керівник програми демократичних перетворень.
Людмила Янкіна – координатор проектів Центру інформації про права людини.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3922,3921,3920″]