Зробити пожертву
Укр / Eng
12.01.18

Багатодітна родина К. перемістилася до Кривого Рогу ще восени 2014 року. П’ятеро дітей, батьки та бабуся мешкають у неофіційно орендованому будинку.

Залишаючи рідний дім у Донецьку, рятуючи своє життя та життя дітей, дорослі втратили деякі документи, відновлення яких займає багато часу. Саме через відсутність документів, бабуся не може оформити пенсію, а мати – отримати довідку ВПО.

На жаль, батько Сергій*, єдина людина, яка могла б працювати та забезпечувати родину, має проблеми з працевлаштуванням через поганий зір ( -20, міопія високого ступеня). Через зламані окуляри чоловік не міг влаштуватися на роботу, а на придбання нових у родини просто не було грошей.

Співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист» передали чоловікові нові окуляри та надали родині консультацію щодо відновлення документів та отримання субсидії.

«Нещодавно ми знову завітали до родини, але цього разу вже не додому, а на нову роботу Сергія. Ми дізналися, що завдяки придбаним окулярам  чоловік зміг офіційно працевлаштуватися робочим на металобазу, – розповідає Олена Пазенко, монітор БФ «Право на захист». – Тепер багатодітна родина має постійний дохід і може придбати необхідні речі. Крім того, Сергій неймовірно радий, що завдяки новим окулярам може дійсно бачити своїх рідних, а не просто їхні силуети».

 

*Ім’я змінене