Зробити пожертву
Укр / Eng
19.09.16

Однією з проблем, з якими найчастіше стикаються переселенці , є оформлення субсидії.

Як швидко здолати цю проблему та реалізувати своє право на допомогу від держави детально пояснив Ярослав Авраменко, юрист Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» під час групової консультації  у смт Кремінна.

«Субсидія допомагає ВПО вижити. І це в прямому сенсі, бо тягар комунальних платежів для багатьох просто непідйомний. Власне, під час моніторингових візитів ми з’ясували, що люди просто не знають, як оформити субсидію. Тоді і вирішили провести групову юридичну консультацію щодо цього питання», – розказує Артем Заруба, монітор  Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист».

За словами Ярослава Авраменко, частіше проблема з оформленням субсидії виникає через те, що люди орендують житло без договорів.

Після групової консультації  ВПО мали можливість отримати індивідуальні консультації у юриста. Частіше їх цікавило, як вступити у спадщину на непідконтрольній території, як отримати виплати по заборгованості із заробітної плати ще за 2014 рік, чи можна розраховувати на адресну допомогу  після працевлаштування, якщо такі виплати були припинені через не працевлаштованість.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3881,3882″]