Зробити пожертву
Укр / Eng
24.07.19

Після внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та затвердження Кабінетом Міністрів України постанови № 306 від 25 квітня 2018 р. «Деякі питання встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я» цивільні особи, котрі отримали поранення, які спричинили інвалідність, мають можливість отримати доступ до низки соціальних пільг.

Спеціальна міжвідомча комісія, що опікується питаннями встановлення факту одержання постраждалою особою ушкоджень здоров’я від боєприпасів на території проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях уже створена та працює.

Юристи БФ «Право на Захист» надають кваліфіковані консультації зі  щодо збору необхідних документів, особливостей звернення та передбачених пільг, а в разі потреби — здійснюють супроводження чи представництво інтересів у державних органах.

На сьогодні вже п’ятеро  осіб, які звернулися до офісів БФ «Право на захист», отримали позитивні рішення Міжвідомчої комісії.

Адвокат курахівського офісу Леонід Серафимович коментує: «На території Донецької області наразі проживає багато цивільних осіб, які отримали поранення під час ведення бойових дій. Немало таких людей проживає і в інших регіонах. Однак переважна більшість із них просто не знає про можливість отримання соціальної підтримки з боку держави. Наші клієнти — люди, яким потрібні насамперед знання про процедуру, а багатьом — і супроводження чи представництво, адже поранення даються взнаки й не всі можуть самотужки пройти всі формальні процедури».