Зробити пожертву
Укр / Eng
03.06.21

Сьогодні, 3 червня, Служба Безпеки України оприлюднила інформацію про затримання чоловіка, якому повідомили про підозру в тому, що він є агентом так званого «міністерства державної безпеки ДНР».

Затриманий надавав транспортні послуги БФ «Право на захист» як фізична особа-підприємець. Перед укладенням договору Фонд здійснив перевірку потенційного контрагента за стандартною процедурою. Протягом усього терміну співпраці наша організація не мала претензій до якості і термінів зазначених у договорі завдань.

Надання послуг не передбачало доступу до інформації, що стосується програмної діяльності Фонду. БФ «Право на захист» не володіє інформацією про діяльність затриманої особи за межами передбаченої нашим договором співпраці і готовий надати всю необхідну для розслідування інформацію.

Фонд працює в Україні майже 10 років і надає юридичний супровід біженцям, шукачам захисту, особам без громадянства і під ризиком безгромадянства, а останні сім років – людям, постраждалим від військових дій на сході. Ми працюємо виключно на підконтрольній уряду України території в межах чинного українського законодавства.