Зробити пожертву
Укр / Eng
28.12.21

За 10 місяців 2021 року на території Слов’янської громади поліція зафіксувала більш ніж 1200 звернень громадян, щодо випадків домашнього насильства. 90% з них підтвердилися, а відносно кривдників правоохоронці вжили процесуальні дії згідно з нормами чинного законодавства.

Зважаючи на контекст збройного конфлікту та негативний вплив пандемії COVID-19, кількість випадків домашнього насильства на території України непропорційно збільшується щороку.

Фонд запускає новий проєкт з протидії домашньому насильству

В кожній третій ситуації домашнього насильства постраждалими від активних дій або свідками стають діти, які отримують негативний психологічний вплив від цього явища.

Команда «Право на захист» при підтримці Громадянської служби миру GIZ CPS у грудні 2021 року в місті Слов’янськ розпочала реалізацію пілотного проєкту «Взаємоповага: пілотування розробки шкільної політики з протидії домашньому насильству». Цей проєкт має на меті подолання шкідливих соціальних і культурних норм, які толерують насильство по відношенню до інших. ще одна мета – створенню позитивного клімату в школах як фактора стійкості в зонах збройних конфліктів.

Фонд запускає новий проєкт з протидії домашньому насильству

22 грудня 2021 року координатор проєкту Валерій Міхєй провів презентацію для адміністрації та педагогів загальноосвітньої школи №12 міста Слов’янськ. Адміністрація школи подякувала за небайдужість до даної проблематики та висловила бажання співпрацювати в подальшому.

Проєкт «Взаємоповага: пілотування розробки шкільної політики з протидії домашньому насильству» реалізується за підтримки Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: