Зробити пожертву
Укр / Eng
15.11.17

Маленька Світлана* мешкає разом із матір’ю та сестрою у селі Первомайське Ясинуватського району. З самого дитинства дівчинка страждає на важку хворобу, яка призвела до затримки фізичного розвитку. Більшість часу Світлана проводить у дитячому манежі, який вже став для неї замалим.

Дівчинка потребує постійного догляду, але матері дуже складно його забезпечити, адже вона повинна працювати та займатися домашнім господарством. Придбати новий манеж, який би уберігав дитину від травмування мати не в змозі через нестачу коштів.

Тож новий манеж з ортопедичним матрацом, який передали родині співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» стане у нагоді родині та забезпечить дитині комфортне перебування протягом усього дня.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено