Зробити пожертву
Укр / Eng
30.03.23

Ще один крок для покращення умов проживання ВПО на Черкащині. Новий консультативно-дорадчий орган запрацює при виконкомі Уманської міської ради. Він допомагатиме внутрішньо переміщеним особам в пошуку міні-грантів, працевлаштуванні, отриманні якісної гуманітарної підтримки тощо. Рішення про створення консультативно-дорадчого органу ухвалили на засіданні круглого столу, який ініціювали представники БФ «Право на захист». 

Засідання відбулось за участю міського голови Умані Ірини Плетньової, директора Черкаського обласного контактного центру Лариси Ходаківської, начальника Управління праці та соціального захисту населення Галини Кучер, а також був присутнім представник УВКБ ООН – Аллахам Мусаб. До круглого столу приєднались представники благодійних організацій, які надають допомогу вимушеним переселенцям, та громадських організацій, створених ВПО.

«Основні наші цілі це – впровадження стандартів СССМ в місцях компактного поселення, а також залучення їх мешканців до діяльності та прийняття рішень в громадах, – розповідає Віталій Радченко, провідний фахівець з координації діяльності МКП БФ “Право на захист”. – Ми ініціювали координаційну зустріч за участю колег та партнерів, щоб обговорити об’єднання зусиль в питаннях, що стосуються внутрішньо переміщених осіб, покращення умов їхнього проживання, соціалізації та швидкої інтеграції в приймаючих громадах. Також розробили план спільних дій. Разом можемо більше».

Захід проводився в рамках напрямку СССМ, що займається  координацією та управлінням місць компактного проживання та реалізується БФ “Право на захист” за підтримки УВКБ ООН.