Зробити пожертву
Укр / Eng
26.02.16

Публікація присвячена проблематиці внутрішнього переміщення в Україні та аналізу заходів, вжитих державою для подолання негативних наслідків цього процесу. Також видання містить рекомендації для удосконалення державної політики щодо ВПО.

Авторський колектив:

Елізабет Ферріс є одним з директорів проекту “Brookings-LSE” з проблем внутрішнього переміщення та старшим науковим співробітником відділу зовнішньої політики, відповідаючи за широке коло питань, включаючи внутрішнє переміщення населення, гуманітарні заходи, стихійні лиха та зміна клімату.

Сулейман Мамутов, який працює експертом з адвокації у програмі HIAS в Україні, представляє кримськотатарську спільноту. Він закінчив Київський інститут міжнародних відносин.

Катерина Мороз є юристом з питань прикордонного співробітництва та безгромадянства у програмі HIAS. 2014 року пані Мороз стала координатором проекту “Адвокація та моніторинг внутрішнього переміщення в Україні”, що реалізується за підтримки УВКБ ООН, та очолила групу з підготовки та реалізації законодавчих засад внутрішнього переміщення в Україні.

Олена Виноградова – правовий аналітик програми HIAS в Україні, відомої під назвою “Право на захист”. Напрямки її діяльності у програмі включають захист та забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб та мешканців окупованих територій. До роботи в HIAS пані Виноградова перебувала на державній службі в Головному управлінні юстиції м. Києва, а також у Державному агентстві з питань науки, інновацій та інформатизації України.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]