Зробити пожертву
Укр / Eng
16.06.17

Ольга Іванівна* разом із сином живе у власному будиночку в одному із селищ Волноваського району. Через ревматичний артрит жінці дуже важко пересуватися самостійно. Крім того, Ольга Іванівна через цукровий діабет частково втратила зір. Син доглядає за нею і намагається робити для мами все можливе, але з цієї ж причини він не може влаштуватися на роботу.

В будинку пічне опалення, зручності на вулиці, централізованого водопостачання у селі не має, тому воду син набирає із колодязя.

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» навідалися до Ольги Іванівни та передали ходунки, які дозволять жінці пересуватись по кімнаті, щоб запобігти появі пролежнів. Крім того, тепер Ольга Іванівна зможе потроху виходити на вулицю дихати свіжим повітрям. Також жінці передали біотуалет.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.