Зробити пожертву
Укр / Eng
05.09.17

Марина*, молода і тендітна мати двох дітей, щиро радіє приїзду  співробітників Харківського офісу БФ «Право на захист». Разом з Максимом* та Олегом* вона з цікавістю роздивляється передані речі. Здавалося б, всі ці речі кожен з нас має у себе вдома і вони такі звичні, а іноді навіть не помітні, але, для цієї родини – важливі та вкрай необхідні.

Марина – сирота, тож звикла розраховувати тільки на власні сили. У липні 2016 року вона з чоловіком та двома синами залишила місто Торез та перемістилася до невеличкого села у Харківській області. Нажаль, переїхавши до іншої місцевості, її чоловік не зміг впоратися з емоціональним навантаженням та вчинив самогубство. Молода жінка залишилася з двома малими дітьми.

Невелика родина переселенців орендує старий двокімнатний будинок, який перебуває у жахливому стані: старі вікна забиті цвяхами та поліетиленом, зі стелі відпадає глина, утворюючи величезні дірки, туалет знаходиться на вулиці.

Нажаль, жінка не може влаштуватися на роботу, бо не має з ким залишити дітей, які ще не ходять до школи, а дитячий садок знаходиться у сусідньому селі.

Співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» щиро сподіваються, що переданий кухонний посуд, ковдри та постільна білизна дозволять родині почувати себе більш комфортно на новому місці.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Імена змінено із міркувань безпеки[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5103,5116,5117″]