Зробити пожертву
Укр / Eng
30.10.17

Родина К. мешкає у місті Залізне, що розташоване поблизу лінії зіткнення. Як і багато інших будинків у цьому місті, будинок родини часто зазнає ушкоджень через обстріли: власними силами родина вже двічі міняла вікна, ремонтувала понівечену осколками стіну.

У родині зростають дві донечки-школярки, які щодня змушені робити домашні завдання, сидячи на кухонному табуреті.

Придбати гарні стільці, щоб дівчатка сиділи рівно і не шкодили здоров’ю, родина не може: всі гроші відкладаються на операцію одній із дочок.

Дівчинка має вроджену ваду, через яку у неї  порушені функції дихання та харчування, тож дитина не може самостійно пережовувати харчові продукти. Мати намагається полегшити становище та дрібнить їжу ножем, але все одно ковтання викликає проблеми.

Блендер, який співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» передали родині, допоможе дитині принаймні до того часу, поки її не буде прооперовано.

А завдяки новим стільцям, які є гарантією  правильно сформованого хребетного стовпа, обидві дівчинки залишаться здоровими і, хто знає, може навіть ще більше полюблять робити домашні завдання.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.