Зробити пожертву
Укр / Eng
31.03.23

Наші партнери з неурядової організації Peace Winds Japan відвідали Львівську область, аби узгодити наступні кроки подальшої співпраці, на власні очі побачити людей, яким вони змогли допомогти та показати це в Японії.

Нагадаємо, що Благодійний фонд “Право на захист” за фінансування Japan Platform та підтримки Peace Winds Japan реалізує проєкт щодо допомоги постраждалому населенню від воєнних дій у місцях компактного проживання, соціальних закладах та приватному секторі. Наша діяльність включає допомогу продуктовими та гігієнічними наборами, неспеціалізованим медичним обладнанням. Також ми надаємо психологічні та юридичні консультації, допомагаємо МКП розробляти юридичну документацію. 

Під час візиту представники PWJ зустрілись із начальником Львівської ОВА Максимом Козицькиим та міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою. Головна тема обговорення – потреби внутрішньо переміщених осіб, їхнє фізичне та психологічне здоров’я та умови проживання. Окрім того, обговорили перспективи щодо обміну досвідом між школами Львівщини та японськими навчальними закладами. 

Також в межах візиту делегація Peace Winds Japan відвідала Пустомитівську бібліотеку, де проходять групові психологічні сесії, що ведуть наші спеціалісти. На заході були присутні і ВПО, і місцеві мешканці. Всі учасники зустрічі зійшлись на думці, що такі сесії допомагають не лише підтримувати своє психологічне здоров’я, а й сприяє інтеграції переселенців в громади.

У Підкамінському психоневрологічному інтернаті команда оглянула місце, де живуть переселенці та зібрала всю необхідну інформацію для покращення умов проживання людей.

Наші партнери високо оцінили склад, де зберігаються продуктові набори, адже він є великим і впорядкованим. Згодом колеги на власні очі побачили процес надання юридичної допомоги і роздачу продуктових наборів в художньому училищі міста Стрий. Допомогу отримали понад 50 переселенців. 

Партнери з Peace Winds Japan відмітили, що наша команда є дуже дружньою та активною. Такі візити є надзвичайно важливими, адже саме вони роблять співпрацю більш плідною і допомагають сфокусуватись на найбільш необхідний допомозі для людей.