Зробити пожертву
Укр / Eng
02.11.18

Реконструкція КПВВ «Новотроїцьке» триває. Наразі найактивніша робота йде над залами очікування для цивільних осіб: кріпляться металеві рейки, встановлюються укриття.

Встановлення залів очікування планується завершити до настання сильних холодів, аби забезпечити комфортний перетин лінії розмежування цивільними особами.

Через активну роботу будівельників періодично змінюються напрямки руху, тож громадянам слід бути уважними та чітко виконувати вказівки службових осіб на КПВВ, які здійснюють регулювання руху.

«Наразі рух через дане КПВВ дещо ускладнений, але безперебійний, контрольно-перевірочні операції здійснюються встановленим порядком. Пасажиро-транспортний потік через лінію розмежування значних змін не зазнав, втім, прикордонники готові вживати всіх можливих заходів, щоб час очікування не був надмірним», – розповіла Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби.

За її словами, контрольний пункт в’їзду-виїзду «Гнутове» також функціонує в штатному режимі. За останній тиждень черг на даному КПВВ не відмічалося, пасажиропотік так само є стабільним, не схильним до збільшення. Водночас, в окремих громадян, що перетинають лінію розмежування з дітьми, виникають проблеми через відсутність необхідних документів для виїзду на тимчасово окуповану територію України.

«Лише за останній місяць військовослужбовцями Донецького прикордонного загону зафіксовано п’ять випадків, коли один з батьків прямував без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків. Крім того, трапляються випадки, коли батьки намагаються перетнути лінію розмежування з дітьми, не маючи на руках документів, що посвідчують їхню особу, – зазначила Валерія Карпиленко. – Порядок перетину лінії розмежування з неповнолітніми громадянами України нормативно врегульований Правилами перетинання державного кордону громадянами України, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року №57. Останні зміни до цього нормативно-правового акту встановлюють додатковий захист прав дітей, що виховуються у неповних родинах, та направлені на отримання рівних можливостей у вихованні дітей і недопущенні зловживань з боку батьків, як тих що проживають з дитиною, так і тих, які мешкають окремо».[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6787,6791,6784″]