Зробити пожертву
Укр / Eng
22.07.16

20 липня 2016 року в Маріуполі за підтримки міської влади та Агентства ООН у справах біженців відбулася прес-конференція «Маріуполь – місто солідарності», присвячена проблемі внутрішнього переміщення осіб. Преставники маріупольського офісу БФ «Право на захист» презентували проект “Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам» та розповіли про досягнуті результати.

Запрошені особи, серед яких керівник Європейського підрозділу управління ООН у справах біженців Вінсет Кошетель, заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, координатор ООН в Україні Ніл Волкер та інші, обговорили найбільш хвилюючі питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Україні та вирішили задля досягнення найкращих результатів у цьому напрямі посилити взаємодію представників влади та громадськості шляхом підписання акту співробітництва між UNHCR та Маріупольською міською радою.

Під час прес-конференції також відбулася презентація проектів та організацій, спрямованих на підтримку постраждалих від конфлікту на Сході України осіб та ВПО.

Представники маріупольського офісу БФ “Право на захист” розповіли гостям заходу про особливості реалізації в Україні проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам» та про досягнуті результати.

Під час презентації голова маріупольського офісу БФ “Право на захист” Володимир Олексенко та юрист Дар’я Заярна також поспілкувалися з Надзвичайним і Повноваженим послом Канади в Україні Романом Ващуком, який висловився у підтримку ініціативи фонду щодо надання безкоштовної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3618,3617″]