Зробити пожертву
Укр / Eng
27.03.18

Сьогодні, 27 березня, на КПВВ «Мар’їнка» у чоловіка стався інфаркт.

За інформацією, отриманою моніторами БФ «Право на захист», 60-річний чоловік прямував у напрямку м. Курахове з неконтрольованої Урядом України території.

Під час перетину КПВВ у нього виникли проблеми з пропуском. Прикордонники не бачили пропуск у базі, тож для вирішення питання чоловік попрямував до представників Координаційної групи (КГ). Через деякий час, вийшовши із модуля КГ, чоловік раптово впав і втратив свідомість.

Співробітники  Державної прикордонної служби терміново почали надавати йому першу допомогу і викликали лікарів із Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова,  які працюють на КПВВ. Також була викликана з Мар’їнки швидка допомога, автомобіль якої доїхав до КПВВ протягом 2-3 хвилин.

На щастя, чоловіка врятували й зараз з попереднім діагнозом інфаркт він перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, розташованій у м. Курахове .

БФ «Право на захист» нагадує: якщо комусь стало зле з боку в’їзду на КПВВ, обов’язково сповістить про це співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ), які знаходяться біля шлагбаума. Вони, використовуючи засоби зв’язку, оперативно викличуть медиків.

Також можна самостійно звернутися до намету ДСНС, де співробітники дадуть вам можливість перепочити, а в той час викличуть бригаду медиків. А на КВВВ «Гнутове», «Майорське» та «Станиця Луганська» в наметах ДСНС постійно чергують фельдшери, які також зможуть надати першу допомогу.
Також можна звернутися до найближчих модулів Première Urgence Internationale та  Міжнародного Комітету Червоного Хреста, в яких чергують медики та наявні необхідні для надання першої допомоги медикаменти.

Як ми вже встигли неодноразово переконатися, головне – не затягувати із запитом на медичну допомогу! Потрібно повідомити співробітникам КПВВ та оточуючим вас у черзі людям про погіршення самопочуття та відвідати модуль медиків якомога швидше.