Зробити пожертву
Укр / Eng
26.01.18

Марині* завжди подобалося шити. Вона уявляла, що сидить у світлій кімнаті навпроти великого вікна і, насолоджуючись  розміреним стукотом швейної машинки, шиє щось невагоме і неймовірно красиве. Можливо, це білосніжна сукня для юної нареченої, а, можливо, фантастичне плаття, у якому вийде на подіум всесвітньо відома модель.

Але не склалося.

Інша професія, інші пріоритети.  У житті жінки відбувалося багато різних подій: заміжжя, народження дитини, розлучення, переміщення з Мар’їнки Донецької області до смт. Іларіонове.  Тільки тут, на новому місті, коли стало зрозуміло, що влаштуватися на роботу Марина не може, адже хворий син потребує постійного нагляду і залишати його самого просто неможливо, жінка вирішила працювати вдома. Тож вона згадала про свою давню мрію і закінчила курси крою та шиття, сподіваючись, що шиттям зможе заробити достатньо грошей на їхнє із сином проживання. Але для того, щоб мрія стала дійсністю, жінці була необхідна швейна машинка.

Тож коли співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист» завітали до Марини та передали їй новеньку швейну машинку, радості жінки не було меж.

Тепер жінка працює вдома і має можливість не тільки покращити своє матеріальне становище й планувати придбання одягу та ліків, але й постійно доглядати за сином.

Ми щиро сподіваємося, що незабаром здійсниться ще одна мрія Марини: вона нарешті пошиє ту саму фантастичну сукню.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5892,5901″]