Зробити пожертву
Укр / Eng
15.08.18

БФ «Право на Захист» підготував моніторинговий звіт «Перетин лінії зіткнення через КПВВ» за липень 2018 р.

В основу звіту покладено дані, зібрані з 2 по 30 липня 2018 року протягом 39 візитів на п’ять КПВВ.

Цей звітний період відзначився сезоном відпусток та проведенням ремонтних робіт на КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська».

Загальне демографічне співвідношення залишається доволі стабільним протягом усіх етапів опитування. Жінки, старші за 60 років, становлять переважну більшість респондентів.

Мешканці КУУТ мають значно менше причин подорожувати через лінію зіткнення, ніж мешканці НКУУТ, що залишається сталим трендом.
Незначні зміни у співвідношенні за причинами перетину мали сезонний характер: зросла кількість осіб, які перетинали лінію зіткнення задля відпочинку у відпустці.

В середньому респонденти витрачали 2-3 години на проходження всіх блокпостів.

Даний звіт є результатом опитування, яке проводиться з червня 2017 року БФ «Право на захист» на регулярній основі на 5 контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) до непідконтрольної Урядові України території. Опитування є частиною моніторингу стану реалізації прав осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). Таке опитування має на меті з’ясувати причини, умови та ризики, які супроводжують перетин лінії зіткнення через КПВВ. Зібрана під час опитування інформація допоможе визначити потреби, прогалини та тенденції, а також забезпечити доказову базу для діяльності з адвокації.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]