Зробити пожертву
Укр / Eng
26.06.18

БФ «Право на Захист» підготував моніторинговий звіт «Перетин лінії зіткнення через КПВВ» за червень 2018 р.

В основу звіту покладено дані, зібрані з 1 по 26 червня 2018 року протягом 37 візитів на п’ять КПВВ. Цей звітний період відзначився літньою спекою та сезоном відпусток.

Протягом звітного періоду, монітори БФ «Право на захист» опитали 2,288 осіб, які перетинали лінію зіткнення.

В середньому респонденти витрачали 2-3 години на проходження всіх блокпостів.

Мешканці КУУТ мають значно менше причин подорожувати через лінію зіткнення, ніж мешканці НКУУТ, що залишається сталим трендом.

Даний звіт є результатом опитування, яке проводиться з червня 2017 року БФ «Право на захист» на регулярній основі на 5 контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) до непідконтрольної Урядові України території. Опитування є частиною моніторингу стану реалізації прав осіб, які постраждали внаслідок конфлікту, в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). Таке опитування має на меті з’ясувати причини, умови та ризики, які супроводжують перетин лінії зіткнення через КПВВ. Зібрана під час опитування інформація допоможе визначити потреби, прогалини та тенденції, а також забезпечити доказову базу для діяльності з адвокації.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]