Зробити пожертву
Укр / Eng
22.03.16

У Сєвєродонецьку співробітники ВБФ “Право на захист” провели моніторинг пунктів обігріву та пунктів прийому переселенців, обладнаних МНС. Перевірка була проведена у зв’язку з численними зверненнями пенсіонерів, які приїжджають у місто для підтвердження статусу ВПО і змушені шукати притулок на нічліг на лавках, автовокзалі чи інших недорогих місцях для нічлігу.

Згідно проведеного моніторингу, у пункті обігріву за адресою вулиця Новікова 1Б є два намети, польова кухня і запас дров.

У наметах, кожен з яких розрахований на 10 місць, є піч-буржуйка (під час проведення моніторингу піч не топилася), а місця для ночівлі обладнані ліжками, ковдрами та матрацами. Співробітниками ведеться журнал обліку.

“Пункт прийому тимчасово переміщених осіб”, який розташований за адресою вулиця Промислова 38Б, зупинка “Аміак”, має відповідну інформаційну табличку.

При цьому, пункт обігріву, розташований на 4ому поверсі, зайнятий групою розмінування.

Таким чином, місць перебування для внутрішньо переміщених осіб немає.

Співробітникам ВБФ “Право на захист” заборонили проводити огляд приміщення “Пункту прийому тимчасово переміщених осіб”.[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3168,3167,3166,3165″]