Зробити пожертву
Укр / Eng
20.12.15

Посібник розроблений для правознавців, що працюють у сфері міграції та безгромадянства. Посібник націлений на введення системного підходу до вирішення складних ситуацій. Величезна кількість ідентичних, повторюваних справ, пов’язаних з порушенням прав людини, являє собою складне завдання для правозахисників. Окрім вирішення індивідуальних питань, правознавцям також необхідно розробити стратегії для вирішення справ з порушення прав людини шляхом зміни системи в цілому.

Посібник містить найбільш поширені випадки, пов’язані з питаннями надання притулку, міграції та безгромадянства, які є дієвими для застосування у стра- тегічному судочинстві. Мета розробників полягає у застосуванні посібника для вирішення судових справ щодо найбільш поширених випадків порушення прав людини у межах цільової сфери.

Посібник містить інформацію щодо найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються мігранти та особи без громадянства. У кожному розділі викладені основні проблеми, з якими стикаються мігранти, а також посилання на міжнародні юридичні документи. Посібник також містить посилання, що є обов’язковими для ознайомлення, по кожній темі, а також витяги з передо- вих практик Європейського та інших судів. Ми закликаємо використовувати відповідні європейські та міжнародні судові практики під час провадження у справах, що стосуються системних проблем.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]