Зробити пожертву
Укр / Eng
11.02.22

Обмеження через епідемію, самоізоляція та дистанційне навчання – все це ті фактори, які змушують нас більше часу проводити вдома, в тісному контакті з родичами та людьми, які живуть із нами під одним дахом. На жаль, соціологічні дослідження говорять і про збільшення конфліктів на цьому тлі та випадків домашнього насильства.

«Взаємоповага: пілотування розробки шкільної політики з протидії домашньому насильству»

Благодійний фонд «Право на захист» активно співпрацює із закладами освіти в межах проєкту «Взаємоповага: пілотування розробки шкільної політики з протидії домашньому насильству», який реалізується за підтримки Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру».

Одним із кроків реалізації проєкту стало підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію зі Слов’янською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №12.

«Взаємоповага: пілотування розробки шкільної політики з протидії домашньому насильству».

Співпраця із закладами освіти з протидії насильству

«Активно співпрацюючи з педагогічним колективом, ми проводимо тренінги та зустрічі, присвячені протидії насильству, позбавленню гендерних стереотипів, вихованню толерантності у суспільстві. Ми також готові надавати консультації та допомогу постраждалим від насильницьких дій. Все це має на меті побудувати шкільну політику на засадах правової інформованості щодо захисту прав і свобод у сфері запобігання насильству та створити позитивний клімат у школі», – зазначив координатор проєкту Валерій Міхей.  

Напрацьований досвід буде впроваджено й у інші заклади освіти. Підвищення рівня обізнаності школярів та педагогів у межах проєкту сприятиме також зниженню кількості випадків домашнього насильства.