Зробити пожертву
Укр / Eng
30.03.18

Два дні поспіль співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» Ігор Пашнев, Неля Заболоцька-Сєннікова та Артем Заруба  разом із представниками Старобільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги надавали групові юридичні консультації мешканцям                  с. Свистунівка Сватівського району та с. Веселе Старобільського району.

Під час консультацій правозахисники обговорювали найголовніші питання, які хвилюють переселенців та місцевих мешканців: відновлення виплат адресної допомоги, соціальних виплат та пенсій за довідками ВПО, отримання довідки ВПО для неповнолітніх переселенців, передумови заміни довідки, процес обстеження матеріально-побутових умов ВПО, відновлення документу, який засвідчує особу, та інші.

Мешканці сел, серед яких було багато людей похилого віку, охоче вислухали запропоновані юристами можливі шляхи розв’язання проблем, які наразі є для них найбільш актуальними.

Крім того, у с. Веселе правозахисники відвідали місцеву школу, де розповіли учням про процедуру оформлення паспорта громадянина України.

Школярі мали можливість висловити точку зору щодо проблем, що їх цікавлять, та поставити питання професійному юристу.

«Кожного разу під час консультацій ми впевнюємося, що як ВПО, так і місцеві мешканці потребують актуальної інформації, зокрема, щодо способів захисту своїх прав, шляхів звернення до держорганів, можливостей отримання допомоги від гуманітарних організацій тощо, – зазначив юрист БФ «Право на захист» Ігор Пашнев. –  Тож ми намагаємося завжди надавати вичерпні відповіді на поставлені запитання, залишаємо контакти та забезпечуємо учасників групової юридичної консультації друкованими матеріалами».[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6045,6067″]