Зробити пожертву
Укр / Eng
10.11.17

На долю міста з дивовижною назвою «Щастя» прийшлося багато випробувань. І, на жаль, здебільшого випробування були геть не щасливі.

З початку бойових дій кількість мешканців міста зменшилася майже втричі. Ті, хто залишився, зазнали багато страждань.

Родина Н. мешкає у багатоповерхівці, що стоїть недалеко від блок-посту та біля мосту через річку Донець. Річка розділяє, а місток – з’єднує  контрольовану Урядом України територію з неконтрольованою.

У 2014 році в квартиру родини попав снаряд. Поранені були всі, але батько постраждав найбільше. Все майно згоріло, тож родина була змушена відновлювати здоров’я та облаштовувати квартиру. Родина ледь зводить кінці з кінцями, адже після поранень батько так і не видужав остаточно.

У майже пустій квартирі найбільшою проблемою була відсутність гарного ліжка для десятирічного сина.

Тож коли співробітники Сєверодонецького офісу БФ «Право на захист» передали родині ліжко з ортопедичним матрацом та постільну білизну, радощам хлопчика не було меж. Разом з батьком за лічений час він забрав ліжко, а потім охоче позував, сидячи на новенькому ліжку з матрацом.

Хлопчик повторював, що тепер він щасливий, адже нарешті йому є на чому спати.

Тепер у місті з’явилася ще одна краплинка дитячого щастя.  Тож ми  сподіваємося, що крок за кроком, краплина за краплиною місто буде наповнюватися щастям своїх мешканців і незабаром знову буде носити по праву свою дивовижну назву Щастя.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5354,5383″]