Зробити пожертву
Укр / Eng
30.10.17

Мати власний дім, у якому є гарне всі умови для здорового сну – мрія майже кожного. Але для  багатьох людей гарне ліжко з матрацом це не просто мрія, а гостра потреба. Адже саме ортопедичний матрац дозволяє підтримувати здоров’я хребта і кінцівок, забезпечує профілактику багатьох захворювань і полегшує стан у разі, якщо людина хворіє.

Нещодавно співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» передали ліжка з ортопедичними матрацами двом переселенцям, які мають серозні хвороби і кому якісні ортопедичні меблі дозволять значно поліпшити якість сну.

Андрій Миколайович* – колишній мешканець Луганську. Чоловік  має І групу інвалідності та змушений регулярно проходити процедуру гемодіалізу. За два роки Андрій Миколайович переніс п’ять хірургічних втручань.  Майже весь час чоловік проводить в ліжку, бо у нього не вистачає сил  пересуватися по кімнаті.  До того ж постійно болить спина, а в деяких місцях почали утворюватися пролежні.

Всі гроші витрачаються чоловіком на лікування. Попри важкий психоемоційний стан, Андрій Миколайович пише музику для католицької церкви. Адже колись, у мирному Луганську, він був композитором.

Лариса Петрівна* перемістилася до міста Вовчанськ Харківської області з міста Зоринськ, що у Луганській області.  Вона орендує одну маленьку кімнату, а в іншій кімнаті мешкає господиня будинку. ВПО хворіє на гіпертонію та цукровий діабет, який виник з початком бойових дій через сильне хвилювання. Жінка також має серйозні проблеми з хребтом, її турбує постійний біль у спині. Значна частина доходів Лариси Петрівни витрачається на ліки. Через те, що ВПО спить на старому пружинному ліжку,  її стан постійно погіршується, а останнім часом у жінки майже відсутня чутливість ніг, їй важко пересуватися.

Ми щиро сподіваємося, що нові ліжка не тільки подарують ВПО міцний і здоровий сон, але й забезпечать гарний відпочинок їхнім хворим спинам.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5335,5336″]