Зробити пожертву
Укр / Eng
28.11.16

24 листопада 2016 року у приміщенні Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася панельна дискусія «Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів» за участю Ірини Павлик – представника Управління Верховного Комісара у справах біженців ООН, Олени Пазенко і Наталії Сільтєєвої – представників Благодійного Фонду «Право на захист».

«Студенти копнули тему набагато глибше, ніж того вимагали їх дослідження. Ніхто не боявся висловлювати думки, бути незгодним з позицією іншого та дискутувати. Після панельної дискусії вони продовжували дискутувати в коридорах», – розповідає асисент кафедри гуманітарнх і правових дисциплін ДонНУЕТ.

Панельна дискусія була проведена у рамках обговорень за двома напрямами: «Культурно-гуманітарні особливості гендера» і «Стереотипи та установки в контексті гендерних аспектів соціальних конфліктів».

Модераторами дискусій були студенти. Викладачі ВНЗ говорять, що це дозволило їм не лише долучитися до світу науки, а й розвинути в собі організаторські здібності.

Під час дискусії висвітлювалися питання правового регулювання гендерної рівності в Україні та в світі; порушення прав жінок та чоловіків; нерівності між жінками та чоловіками у трудовій діяльності; порушення прав жінок у країнах Сходу та інші. Кожне питання викликало шалені дискусії, а надана теоретична основа гендерних конфліктів слугувала чудовою платформою для детального обговорення різноманітних аспектів гендера. Обговорення не вщухали навіть після закінчення заходу.

По завершенню дискусії усі учасники отримали сертифікати учасника та базові знання про гендерні права.

Первый Криворожский