Зробити пожертву
Укр / Eng
20.10.17

Під час регулярного моніторингу КПВВ співробітники Маріупольського офісу  БФ «Право на захист» Сніжана Лукашова та Тетяна Воробйова зафіксували на КПВВ «Новотроїцьке» великий наплив машин. Черга з понад 70 машин та 300 осіб у напрямку НКУУТ просувалася дуже повільно через те, що у модулі працювало лише одне вікно. Зі слів людей,  вони чекали у черзі понад 3 години.

Головний зміни пояснив велику чергу тим, що у них не вистачає спеціалістів, адже наразі  проходить ротація і очікується прибуття бійців. Щодо пільгових черг, то пропускають лише інвалідів 1-ї групи, вагітних та осіб з дітьми.

За словами співробітників МЧС, на ніч залишилося 11 людей.

У першу половину дня у мобільному відділенні «Ощадбанку» фізичну ідентифікацію пройшли лише двоє осіб, черги немає. За словами співробітників банку, в середньому за день фізичну ідентифікацію проходять 50 осіб. Нагадаємо, «Ощадбанк» підтвердив необхідність проходження фізичної ідентифікації ВПО-отримувачами соціальних виплат з другої половини жовтня.

Зі сторони КУУТ черга менше і складає не більш ніж 30 авто та 30 людей.

Хочемо нагадати, набрав чинності наказ Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України № 95 від 27.09.2017 “Про внесення змін до Переліку та обсягів товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно-логістичних центрів та через лінію зіткнення”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2017 р. за № 1242/31110 .[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5279,5289″]