Зробити пожертву
Укр / Eng
26.10.18

Найчастіше під час перетину КПВВ в районі проведення Операції об’єднаних сил у громадян виникають проблеми з документами.

Про це розповіла Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. Вона вказала на необхідність пам’ятати, що самостійне внесення будь-яких правок в паспортні документи призводить до неприємностей, тож не слід самостійно підправляти дати чи навіть випадково пошкоджені документи або вклеювати фотокартки.

За словами Валерії Карпиленко, триває реконструкція КПВВ «Новотроїцьке».  Наразі йде робота над будівництвом залу очікування, здійснюється проведення водопровідної системи.

Рух через дане КПВВ лишається ускладненим, втім, контрольний пункт функціонує в штатному режимі, контрольно-пропускні операції не припиняються.

Прикордонники просять громадян обов’язково звертати увагу на вказівки щодо пересувань по території КПВВ, адже напрямки руху змінюються внаслідок проведення монтажних робіт та перенесення модулів для проведення контрольних операцій.

«Наразі всі сили спрямовано на те, щоб до настання сильних холодів КПВВ «Новотроїцьке» було краще облаштовано для перебування громадян, – зазначає Валерія Карпиленко. – Вважаємо за необхідне нагадати, що на кожному КПВВ на лінії розмежування в районі проведення Операції об’єднаних сил функціонують пункти обігріву ДСНС та в разі потреби надається первинна медична допомога. Тож у випадку погіршення стану здоров’я громадянам слід оперативно звертатися до прикордонних нарядів».

На КПВВ «Гнутове», яке також знаходиться в межах відповідальності Донецького прикордонного загону, значних змін не відбулося, контрольний пункт функціонує в штатному режимі. Водночас спостерігається певне збільшення людей, які перетинають лінію зіткнення через цей контрольний пункт.

«На пропускну спроможність КПВВ збільшення кількості людей не впливає, адже в разі потреби прикордонники готові до збільшення прикордонних нарядів аби громадяни не знаходилися надто довго в районі лінії розмежування, – вказала Валерія Карпиленко. – Слід зазначити, що періодично в мережі інтернет з’вляється недостовірна інформація щодо припинення роботи КПВВ через обстріли або з інших причин. Через що вважаємо за необхідне ще раз наголосити на тому, що під час планування подорожей слід довіряти лише офіційним інтернет-сторінкам ООС та ДПСУ, де задля комфорту громадян подібна інформація подається точно та оперативно».

Фото надане Донецьким прикордонним загоном