Зробити пожертву
Укр / Eng
24.04.18

Монітори БФ «Право на захист» повідомляють, що сьогодні на КПВВ «Мар’їнка» утворилася черга з людей, які перетинають лінію зіткнення через КПВВ пішки.
Так, станом на 14:45 спостерігалася черга з понад 250 людей з боку КУУТ.
З боку НКУУТ у черзі перебувало орієнтовно 150 людей.
Обидві черги просуваються досить швидко.

Також приблизно о 13 годині трапилося дві надзвичайні ситуації: жінки 1948 і 1951 року народження, які стояли в черзі на перетин лінії зіткнення через КПВВ, втратили свідомість через різке зниження кров’яного тиску.

В обох випадках лікарі із Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова надали першу медичну допомогу та викликали швидку. Обидві жінки від госпіталізації відмовилися.

БФ «Право на захист» закликає: якщо ви маєте намір найближчим часом здійснити поїздку, заздалегідь подбайте про вміст персональної аптечки. Насамперед покладіть засоби для лікування ваших хронічних захворювань. Якщо страждаєте від серцевої недостатності чи алергії – додайте в аптечку необхідні препарати, які можете безпечно використовувати.
А ми щиро бажаємо, щоб аптечка не знадобилася ні вам, ні оточуючим!

І знову нагадуємо: якщо комусь стало зле з боку в’їзду на КПВВ, обов’язково сповістить про це співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ), які знаходяться біля шлагбаума. Вони, використовуючи засоби зв’язку, оперативно викличуть медиків.
Також можна самостійно звернутися до намету ДСНС, де співробітники дадуть вам можливість перепочити, а в той час викличуть бригаду медиків.
Головне, не затягувати із запитом на медичну допомогу: потрібно повідомити співробітникам КПВВ та оточуючим вас у черзі людям про погіршення самопочуття та відвідати модуль медиків якомога швидше.