Зробити пожертву
Укр / Eng
16.11.18

Триває масштабне облаштування обидвох контрольних пунктів в’їзду-виїзду в районі проведення Операції об’єднаних сил – «Гнутове» і «Новотроїцьке».

Так, в рамках проведення реконструкції КПВВ «Гнутове» йде активна робота над павільйоном на пішохідному напрямку. Вже встановлено бетонні блоки, продовжуються роботи по закріпленню металевих конструкцій під накриття.

Також тривають роботи над закріпленням металевих конструкцій під накриття на КПВВ «Новотроїцьке». Наразі рух через дане КПВВ дещо ускладнений, але контрольно-перевірочні операції здійснюються встановленим порядком.

Прикордонники просять громадян обов’язково звертати увагу на вказівки щодо пересувань по території КПВВ, адже напрямки руху змінюються внаслідок проведення монтажних робіт та перенесення модулів для проведення контрольних операцій.

Водночас, як вказав комендант Оперативної бойової прикордонної комендатури підполковник Сергій Більовський, подорожуючим слід мати на увазі можливі провокації з боку незаконних збройних формувань.

«14 листопада через провокаційні дії проросійських бойовиків, що за 5 хвилин до закриття КПВВ направили 50 транспортних засобів по дорожньому коридору, значна кількість людей ризикувала залишитися на ночівлю в сірій зоні, – поінформував Сергій Більовський. – Для пропуску на контрольовану територію громадян, що прибули з тимчасово окупованої території України,  Командувачем об’єднаних сил  було прийнято рішення продовжити час роботи КПВВ «Новотроїцьке» до 18:55. Тож завдяки злагодженим діям прикордонників зі складу Об’єднаних сил, громадян було оперативно оформлено відповідно до законодавства та пропущено на контрольовану територію».

Через подібні ситуації прикордонники закликають громадян планувати свої поїздки з урахуванням часу закриття КПВВ  та  виїжджати заздалегідь.

Водночас Сергій Більовський підкреслив, що прикордонники Донецького прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил й надалі робитимуть все можливе для забезпечення безпеки цивільних осіб.

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6825,6834″]